Uzman Cevap beta aşamasından çıkmaya hazırlanıyor! Yenilikleri takipte kalın.

Instagram api konusunda ücretli desteğe ihtiyacım var.

Merhaba,

Instagram apileri çalışmıyor. Örneğin şu proje üzerinden deniyorum (php): https://github.com/cosenary/Instagram-PHP-API ama çalışmıyor.

Normalde çalışan şey birden bire uçmuş. Instagram'a yönlenip izin isteme bölümüne kadar geliyor, izini isteyince geriye GET methoduyla code bilgisini gönderiyor ama success sayfası verileri alamıyor. Instagram.php dosyası da mevcut. Tek sorun token alınan kullanıcının bilgilerinin boş gelmesi.

$data->user->username kodunda hiçbir şey yazdıramıyorum ekrana. Başka domainde denedim, başka api oluşturup denedim sonuç aynı.

Api sandbox modunda ama daha önce sandbox modunda gayet normal çalışıyordu.

Skype: mertasann (ekleyip sorunu tam anlamıyla çözen, çalıştırabilen arkadaşa ücreti neyse vereceğim.)
Cevaplar (3)
0
Teşekkürler Tayfun ama zaten hali hazırda çalışan bir sistem yapmıştım. http://www.9lessons.info/2012/05/login-with-instagram-php.html buradaki yapılanı ve formatı kullanmıştım. Apileri mi güncellendi ne oldu anlamıyorum. Kullanıcı apiye izin veriyor herşey normal, success sayfasına dönüp ?code=XXX şeklinde kod da oluşturuyor tarayıcıda. Ama kullanıcının içeriklerini çekemiyor. Username bilgisini yazdırıyorum boş mesela. Yani instagram tarafında değişen bir şeyler olmalı.

Örneğin https://github.com/cosenary/Instagram-PHP-API buradaki dosyaları indirip ayrı bir dizinde client id vs. kısmını dolduruyorum bu da çalışmıyor. Ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var :/
0
Emir Acar
PHP
2 ay önce
Instagram eskisi gibi bol keseden token dağıtmıyor.Yaptıgınız uygulamayı instagrama incelemeye göndermeniz lazım.Olumlu dönüş yaptıklarında uygulumanız onaylanmıs olup rahatca token üretebilirsiniz.
Cevap Yazın..

[code=css,php,sql,asp..]..kod..[/code] , [url=http:...com] , [img=resim linki]
[color=renk kodu]..yazı..[/color]

yabancı dizi izle tv ünitesi