Uzman Cevap beta aşamasından çıkmaya hazırlanıyor! Yenilikleri takipte kalın.

Bu Manşet Sistemini Nasıl Wordpress Entegre Edebilirim?

Aslında yapmamam gereken bir şeyi yapıyorum. Bir proje bitmeden diğerine geçiyorum ama bir önceki açmış olduğum konuya hala cevap gelmediği ve internette de cevabını bulamadığım için resmen o proje durdu. Ben de bugün yeni tasarladığım site hakkında sizlere şunu sormak istiyorum. Benim haber manşet alanım bu şekilde;


Bu manşet sistemini büyük ihtimal bootstrap ile halledeceğim, ancak merak ettiğim nokta bunu nasıl wordpress'e entegre edebilirim?

NOT: Wordpress'de ve Bootstrap'de yeniyim.
Cevaplar (4)
0
Wordpress'i bir ara kullandım 2 ay filan bunun için eklentiler olması lazım eklentiyi indirerek kendine göre düzenleyebilirsin :D
0
Okytk
none
3 ay önce
Yanıtın için teşekkür ederim. :) Bir de bu konu hakkında bilgisi olan diğer arkadaşları da dinleyelim, bu konu kafamızda net bir şekilde otursun. Evet cevaplarınızı bekliyorum. :)
0
Konuları nasıl ekliyorsan/sıralatıyorsan manşeti aynı şekilde gömebilirsin. Son gönderilen konuların resimleri.
Öncelikle functions.php içerisine Öne çıkarılmış Görsel seçebilmeleri için add_theme_support( 'post-thumbnails' ); eklemen gerek. Tabi büyük bir ihtimal resim çözünürlüğü epey düşecek.
Wpden ayarlanabiliyor ama thumbnail kullanmak zorunda değilsin.
Kendin seçip belirtmek istersen farklı durumlar geçerli tabi. tema paneli kütüphaeneleri de keyfe göre seçmen için senden sadece url gibi alanlar istiyor. Hooks ile panelde yer ayarlasan url 'ye bu değişkeni atasan yetiyor.
0
Okytk
none
3 ay önce
Ben wordpress entegre ederken şöyle yapıyorum; öncelikle bir tane makale yapısı oluşturuyorum sonrasında wordpress entegre için kodlarımı yazıyorum. Sonrasında listele dediğimde aynı makale yapısından, iskeletinden eklediğim haber kadar çıkıyor. Ancak burada şöyle bir durum var. haberlerin iskeletleri farklı boyutlarda. Kimisi büyük olacak kimisi küçük. E ben 1 tanesini baz alıp entegre edersem o baz aldığımın kopyaları ortaya çıkacak. İşte burayı anlamadım tam olarak. :D Benim istediğim, bu şekilde farklı boyutlar kullanarak nasıl entegre edebilirim?
Cevap Yazın..

[code=css,php,sql,asp..]..kod..[/code] , [url=http:...com] , [img=resim linki]
[color=renk kodu]..yazı..[/color]

yabancı dizi izle tv ünitesi