Uzman Cevap beta aşamasından çıkmaya hazırlanıyor! Yenilikleri takipte kalın.

Hibrit uygulama için en iyi framework

Merhaba, AngularJs kullanmadan mobil app yazmak istiyorum. Angularjs'yi unutamamış olmamın tek sebebi de bu. İonic ile angular js var hep. Mobil app bunsuz olmazmış gibi. Vue ile yapılabiliyor mu? Cordova ile ne kullanabilirim başka hibrid uygulama yazabilmek için.
Jquery ile yapabilirim sanırım? Tavsiye, öneri ve şikyatlerinizi alabilir miyim?
Cevaplar (3)
0
Şuan hibrit olarak ReactNative, PhoneGap, Ionic ve Vuejs ile geliştimeler yapılabiliyor. Fakat Cordova üzerinde geliştirilen eklentiler için düşünürsek ReactNative ve Ionic diyebilirim. Vuejs bunlara göre biraz daha yeni bu konuda. Tabii kıyaslama yapmak için bir şey diyemeyeceğim çünkü Ionic dışında diğerlerine pek bakmaya vaktim olmadı.

Tabii performans ve kullanım standardı açısından bu saydıklarım arasında elbetteki farklar olacaktır. Mesele Ionic daha çok dinamik sayfalar üzerine işleyen bir sistemken PhoneGap ve ReactNative daha geniş bir çalışma alanı sunuyor. Arasındaki farkları tam olarak bilemiyorum tabii, araştırmalı.
0
ben İonic denedim bir kaç sefer yazımı epey basit ama native hissi kesinlikle yok.
Youtube'da ionic ile ilgili güzel bir sunum vardı aratırsan bulursun.
0
React Native bakmanı öneririm. Güzel bir kütüphane üstekik teknoloji olarak da diğer frameworklerden daha üstün. React Native framework değil kütüphane olarak geçiyor fakat bu kafanı karıştırmasın.
Cevap Yazın..

[code=css,php,sql,asp..]..kod..[/code] , [url=http:...com] , [img=resim linki]
[color=renk kodu]..yazı..[/color]

yabancı dizi izle tv ünitesi