Uzman Cevap beta aşamasından çıkmaya hazırlanıyor! Yenilikleri takipte kalın.
Çözüldü! Bu soru aradığı cevabı buldu :) Teşekkürler iyi niyetli insanlar!

Android telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar, android uygulama geliştirmeye başladım benim telefon kitkat fakat ben lolipop ve üstü telefonlara uygulama geliştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz android telefonlar var mı
Cevaplar (4)
1
Android geliştiriciliği için telefon seçiminde en önemli nokta telefonun sık güncelleme alıyor olması. Bu bağlamda size 3 adet telefon önerisinde bulunacağım, bunlardan herhangi biri yeterli olacaktır.

1 - Google Pixel - Eski Nexus. Google'ın olduğu için ilk Android güncellemeleri bu telefonlara geliyor genelde.
2 - LG G4 - Üzerinde Android 5.1 olan versiyonları Android 6'ya geçiş yaptı, bir süre sonra da 7'ye geçeceğini duyurdular. Ben bu telefonla çok problem yaşadım ama bu benim telefonuma has sanırım çünkü benim dışımda herkes memnun.
3 - General Mobile 4G Android One - Bu telefonlar da Nexus'lardan hemen sonra Android 7 güncellemesi aldı. Ucuz güzel tercih edilebilir.
0
Sizce Google Pixel Türkiye'de ne zaman satışa çıkar.
Lg hakkında her kafadan bir ses çıkıyor, çözemedim açıkcası.
General Mobile ucuz olmasına rağmen donanım özellikleri iyi görünüyor, işkillendim
0
Pixel'in Türkiye'de satışa çıkacağını zannetmiyorum zira Nexus 5 bir ara teknosa tarafından getirildi ama stokların bitmesinin ardından bir daha getirilmedi,. Hususi olarak gidip sorduğumdaysa yakın bir zamanda getirilmeyecek dendi. Ben bunu "hiç gelmeyecek ama ucunu açık bırakıyorum" olarak algıladım.

LG oldukça güzel bir telefon. Hatta benim için Google Pixel'den sonra tercih edeceğim ilk telefon. Çevremde çok kullanan var ve herkes memnun. Benim yaşadığım sorunları hiç biri şu ana kadar yaşamadı. Sanırım bu durum benim telefonuma özel bir durum. Taşınırken bir şekilde düşürülmüş ve zarar görmüş olabileceğini düşünüyorum.

General Mobile'ın ucuz olmasının sebebini yerli üretimi oluşuna bağlıyorum. Bir süre test telefonu olarak kullandım ve memnun kaldım. Hızlı bir telefon.
0
Teşekkürler
Cevap Yazın..

[code=css,php,sql,asp..]..kod..[/code] , [url=http:...com] , [img=resim linki]
[color=renk kodu]..yazı..[/color]

yabancı dizi izle tv ünitesi