Profil detayı eklendi, herkes profillerine girip bir gözatsın! Sevdiğiniz üyelerin cevaplarını takip edin! Tüm güncellemeler

Arıyorum

Selam Arkadaşlar,

sitemin google aramalarında şu şekilde çıkmasını istiyorum:


Tayfun Hocanın bunun nasıl aypıldığı hakkında bir makalesi vardı yanlış hatırlamıyorsam. Hatırlayanınız varsa paylaşabilirmi?

Teşekkürler

3

Cevaplar (3)

İşlem devam ediyor, lütfen bekleyin..
Kadir Çam
@kadircam
2 ay önce

Google kendi seçiyor o sayfaları site hit alınca o şekilde oluyor benim forum sitem de aynı şekilde gorunuyordu hiçbir ekstra birşey yapmadim

İşlem devam ediyor, lütfen bekleyin..
Hüseyin Körbalta
@huseyinkorbalta
2 ay önce [Güncellendi]

Merhaba, arama sonuçlarında "arama kutusu" sunun çıkması tamamen sitenin aktif olduğu süreye ve google bağlıdır. Arama kutusunun hemen altında çıkan sayfa içi bağlantılar ise yine google tarafından belirlenen en çok ziyaretçi alan, en çok ziyaret edilen bağlantıları listeler. Sizin manuel olarak yapabileceğiniz, müdahale edebileceğiniz bir durum ne yazık ki şimdilik yok.

İşlem devam ediyor, lütfen bekleyin..
Tayfun Erbilen
@tayfunerbilen
2 ay önce

Altta linklerin çıkması, google'ın insiyatifine kalmış. Ağırlıklı olarak hit alan sayfalarını ön plana çıkarıyor bu şekilde. Ancak arama kutusunun çıkmasını istiyorsan, opensearch kullanmalısın. Onun için şöyle bir video çekmiştim zamanında, bunu izleyip kendi sistemine uygulayabilirsin. Bir süre sonra arama kutusu çıkacaktır.


https://www.youtube.com/watch?v=868IBHVJSZQ

İşlem devam ediyor, lütfen bekleyin..

Cevap yaz Sadece sorunun cevabını yazın