Profil detayı eklendi, herkes profillerine girip bir gözatsın! Sevdiğiniz üyelerin cevaplarını takip edin! Tüm güncellemeler

Film Sitesi Kurmak

Arkadaşlar kolay gelsin iyi günler benim kafama takılan şöyle bir konu var. Bir film veya dizi sitesi açmayı düşünüyorum filmleri veya dizileri nereden bulabilirm bulduğum yerden hızlı bir şekilde indirmek ve yüklemek için vps sunucu şartımı. Dizilerin Altyazısını nerden bulabilirim ve nasıl video içine gömebilirim yada gömülmeden farklı bir şekilde yapılabilirmi bu sorduklarım dışında bu işi yapmış tecrübeli bir arkadaşın a dan z ye yorum olarak bizi bilgilendirmesi çok iyi olur.

2

Cevaplar (2)

İşlem devam ediyor, lütfen bekleyin..
Sefa Karabey
@fythoncu
6 ay önce

Google da "index of film" araması yaparak bu işi yapan diğer serverlara ulaşabilirsiniz. Çoğu yavaştır arada bazıları hızlı oluyor. türkçe filmleri torrent veye turbobit gibi sitelerde paylaşılıyor. Bu işi bedava yapmanız mümkün sağ soldan iframe ile başka sitelerin video playerlarını alabilirsiniz. Alt yazı ve servera yükleme işini cloudconvert sitesinden yapabilirsiniz tabi ücretini vererek ya da vps den bir bot yazarsınız o yapar. Ki bu iş telif hakkına girer ben uyarımı yapayım vebal sizin üzerinize selamlar..

İşlem devam ediyor, lütfen bekleyin..
Ali Hazar
@hazar
6 ay önce

@fythoncu cevabınız için teşekkürler saollun

İşlem devam ediyor, lütfen bekleyin..

Cevap yaz Sadece sorunun cevabını yazın