Profil detayı eklendi, herkes profillerine girip bir gözatsın! Sevdiğiniz üyelerin cevaplarını takip edin! Tüm güncellemeler

Maillerde görünmeyen resimler?

Arkadaşlar, responsive bir mail teması ile mail göndermeye çalışıyorum. temanın içindeki hazır resimler mail gönderdiğimizde giden mailde direkt görünüyor. Benim hazırlayıp hosta attığım resimler giden mailde resimleri göster demeden çıkmıyor. Hazırdaki bu resimlerin bulunduğu klasörün veya resimlerin veya adlarının özel bir durumumu var? Farklı olan nedir? Bu konuda fikri olan var mı? Kendi resimlerimi base64 ile kodlasamda göstermiyor. Yani yine resimleri göster tıklamak gerekiyor.


Temadaki hazır resimleri yolu aşağıdaki gibi.


http://s3.amazonaws.com/swu-filepicker/Ei7o4zRgT561k4rLfzTz_profile_pic.jpg
2

Cevaplar (2)

İşlem devam ediyor, lütfen bekleyin..
Yusuf Kaan Karakaya
@TheYkkk
4 ay önce

https olmak zorunda linkler

Cevapla @pcmemo4 ay önce
Yukarıda verdiğimi düzgün çalışıyor dediğim örnek https değil http. Buna rağmen benimki httpS zaten.
İşlem devam ediyor, lütfen bekleyin..
Serdar Güler
@gulers
4 ay önce

Bildiğim kadarıyla senin ekleyeceğin görsellerin resimleri göster demeden açılması pek mümkün değil. Bazı büyük firmalar özel sertifikalar alarak mail sağlayıcılarda resimlerinin güvenli şekilde açılmasını sağlıyor. Burada da amazonaws.com domaini için bunu yapmış olabilirler. O yüzden linklerde o domain varsa görsel açık geliyor olabilir. Ancak görsellerini base64'e çevirip öyle eklersen açık görünme ihtimali var.

İşlem devam ediyor, lütfen bekleyin..

Cevap yaz Sadece sorunun cevabını yazın